97. Rokoková společnost
Autor: Lucio Rossi
(1846 - 1913)
signováno vpravo dole, datováno 1901, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1901
Šířka: 37,5 cm, výška: 51 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 950 Kč