13. Kosení

Autor: Bohumil Krs
(1890 Plzeň - 1962 Plzeň)

Signováno vlevo dole, paspartováno
Technika: pastel na kartonu, materiál: karton
Šířka: 18 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 26 x 28 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:06 SELČ

Zbývá: 28d 9h 55m 57s

Vyvolávací cena: 300 Kč