Na vesnici
Autor: Adolf Doležal
(1898 Kukleny - 1978 Hradec Králové)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce, datace: 1941
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 63 cm
Konec dražby: 23.11.2023 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč