198. Zimní cesta

Autor: Adolf Doležal
(1898 Kukleny - 1978 Hradec Králové)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1969
Šířka: 42 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 46 x 57,5 cm

Konec dražby: 04.04.2022 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč