Pod sněhem
Autor: Adolf Doležal
(1898 Kukleny - 1978 Hradec Králové)
Signováno vpravo dole, rámováno. Pochází z majetku České spořitelny.
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 60 cm, rámování: 77 x 98 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč