Misantrop a bílý stín

Autor: Jaroslav Šerých
(1928 Havlíčkův Brod - 2014 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1997
Šířka: 40 cm, výška: 55 cm, rámování: 67,5 x 53 cm

Konec dražby: 09.01.2024 20:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč