120. Medůza
Autor: Jaroslav Šerých
(1928 Havlíčkův Brod - 2014 Praha)
signováno a datováno dole uprostřed, číslováno 147/200 vlevo dole, volně v paspartě
Technika: litografie, datace: 1993
Šířka: 21 cm, výška: 23 cm, rámování: 36 x 29 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč