Zima I.

Autor: Jiří Fiala
(1927 Košice - 2001 Karlovy Vary)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: akryl na sololitu
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 34 cm

Konec dražby: 20.07.2021 22:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč