19. Třetí oko
Autor: Dan Trantina
(1965)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, volný grafický list
Technika: monotyp, datace: 2015
Šířka: 60 cm, výška: 90 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč