19. Třetí oko

Autor: Dan Trantina
(1965)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, volný grafický list
Technika: monotyp, datace: 2015
Šířka: 60 cm, výška: 90 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:12 SEČ

Zbývá: 12d 11h 16m 54s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč