47. Pilot ve tmě
Autor: Dan Trantina
(1965)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, volný grafický list
Technika: monotyp, datace: 2013
Šířka: 60 cm, výška: 90 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč