Pilot ve tmě

Autor: Dan Trantina
(1965)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, volný grafický list
Technika: monotyp, datace: 2013
Šířka: 60 cm, výška: 90 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč