114. Historická ulička
Autor: Josef Jiří Bauer
(1886 Praha - ?)
Signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 08 cm cm, výška: 13 cm, rámování: 16 x 11 cm
Konec dražby: 20.02.2023 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč