138. Krajina v dešti
Autor: Josef Jiří Bauer
(1886 Praha - ?)
signováno vlevo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 8,5 cm, výška: 7 cm, rámování: 18,5 x 13,5 cm
Konec dražby: 15.03.2022 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč