17. Pražský motiv

Autor: Josef Jiří Bauer
(1886 Praha - ?)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole číslováno 81/103, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 17 cm, výška: 19 cm, rámování: 38,5 x 30,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:10 SELČ

Zbývá: 3d 18h 20m 30s

Vyvolávací cena: 500 Kč