Karikatura dirigenta V.V. Šaka

Autor: Alexandr Dobrinov
(1898 ? - 1958 ?)

signováno a datováno vpravo dole, karton mírně zaprášený, zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1931
Šířka: 31 cm, výška: 49 cm, rámování: 52 x 34 cm

Konec dražby: 01.03.2021 21:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč