111. Pohled do údolí - H. Ripper

signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1944
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 40 x 48 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.03.2023 21:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč