17. Pozice kruhu
Autor: Stanislav Kolíbal
(1925 Karviná)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 5/100 vlevo dole, volně v paspartě
Technika: lept, datace: 1993
Šířka: 20,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 49,5 x 35 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč