36. Geometrická kompozice
Autor: Stanislav Kolíbal
(1925 Karviná)
signováno uprostřed dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 42,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 49,5 x 62,5 cm
Konec dražby: 16.10.2017 19:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč