155. Srny v zimě

Autor: Adolf Kaufmann
(1848 Opava - 1916 Vídeň)

signováno vlevo dole, na reversu galerijní štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 48 cm, rámování: 60 x 43,5 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč