Chaloupka

Autor: Konstantin Bušek
(1861 Huse - 1938 Praha)

Signováno vpravo dole v tisku pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: 29,5 x 24 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.07.2021 21:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč