Bronzové reliéfy 2 kusy

Autor: Konstantin Bušek
(1861 Huse - 1938 Praha)

signováno vlevo dole a signováno vpravo dole, dřevěné orámování na jednom poškozeno
Materiál: bronz
Šířka: 14 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 26

Konec dražby: 28.01.2019 19:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč