122. Jablůňka
Autor: František Pečinka
(1869 Nový Bydžov - 1917 Brno)
signováno vlevo dole, konzultováno a potvrzeno PhDr. Michaelem Zachařem, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu
Šířka: 17,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 43 x 27 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč