4. Pohled do krajiny

Autor: František Pečinka
(1869 Nový Bydžov - 1917 Brno)

signováno vpravo dole, zaskleno, konzultováno s PHDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 41,5 x 50 cm

Konec dražby: 04.03.2019 19:11

Zbývá: 14d 9h 15m 59s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč