117. Loďky

Autor: Aljo Beran
(1907 Podgórze u Krakowa - 1990 Olomouc)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 27 cm, rámování: 45 x 53 cm

Konec dražby: 15.02.2023 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč