U Černého moře

Autor: Aljo Beran
(1907 Podgórze u Krakowa - 1990 Olomouc)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a popisek, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1956
Šířka: 55 cm, výška: 22 cm, rámování: 38 x 70 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč