Portrét dívky

Autor: Aljo Beran
(1907 Podgórze u Krakowa - 1990 Olomouc)

signováno a datováno vpravo dole, autorovo věnování vpravo dole, zaskleno, rámováno v širokém původním rámu
Technika: pastel na kartonu, datace: 1942
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 54 x 36 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč