Vyhlídka

Autor: Aljo Beran
(1907 Podgórze u Krakowa - 1990 Olomouc)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 43 cm, rámování: 68 x 84 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč