28. Dvojice

Autor: Aljo Beran
(1907 Podgórze u Krakowa - 1990 Olomouc)

signováno dole
Technika: litografie, datace: 1939
Šířka: 48 cm, výška: 66 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 19.09.2019 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč