Akt ležící žena

Autor: Aljo Beran
(1907 Podgórze u Krakowa - 1990 Olomouc)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 34,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 51 cm

Konec dražby: 09.06.2020 22:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč