311. V přístavu

Autor: Aljo Beran
(1907 Podgórze u Krakowa - 1990 Olomouc)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 49 cm, výška: 38 cm, rámování: 57,5 x 67 cm

Konec dražby: 15.02.2022 21:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč