32. Modré slunce
Autor: Jan Sedláček
(1925 Olomouc - 1996 Olomouc)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 67 cm, výška: 76 cm, rámování: 89 x 80 cm
Konec dražby: 15.06.2021 19:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč