7. Houby
Autor: Jan Sedláček
(1925 Olomouc - 1996 Olomouc)
signováno a datováno nahoře uprostřed
Technika: olej na kartonu, datace: 1993
Šířka: 46 cm, výška: 36 cm, rámování: 49 x 58 cm
Konec dražby: 17.04.2019 19:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč