Houby

Autor: Jan Sedláček
(.)

signováno a datováno nahoře uprostřed
Technika: olej na kartonu, datace: 1993
Šířka: 46 cm, výška: 36 cm, rámování: 49 x 58 cm

Konec dražby: 17.04.2019 19:42

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč