199. Dívka na posteli
Autor: Jurek Schymik
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1993
Šířka: 141 cm, výška: 110 cm, rámování: 111,5 x 142,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.04.2023 16:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč