Tání
Autor: Josef Seifert
(1886 Svoboda - 1937)
signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu záruční list, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na kartonu, datace: 1944
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 86 cm
Konec dražby: 07.11.2023 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč