51. Letní krajina
Autor: Josef Seifert
(1886 Svoboda - 1937)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 71 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 62 x 82,5 cm
Konec dražby: 23.08.2023 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč