93. Makové pole
Autor: Josef Seifert
(1886 Svoboda - 1937)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 46 cm, rámování: 59,5 x 77 cm
Konec dražby: 10.12.2018 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč