112. Francouzovo jitro
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 36 cm, výška: 42 cm, rámování: 55,5 x 47 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč