Růžové okno

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

signováno a datováno vpravo dole, pochází přímo od autora, dar majitelce, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1984
Šířka: 70 cm, výška: 90 cm, rámování: 96,5 x 74 cm
Stav: vynikající

Odhadní cena: 28 000 - 38 000 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 18:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 22 000 Kč