Hrušky

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

Signováno dole uprostřed, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 52,5 x 68 cm

Konec dražby: 01.03.2021 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč