11. Pět holubic

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

signováno uprostřed dole, datováno tužkou uprostřed dole 1968, na reversu autorský přípis původního obrazu, který je pravděpodobně přemalován, pochází přímo od autora, dar majitelce, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1967
Šířka: 90 cm, výška: 70 cm, rámování: 85 x 105 cm
Stav: vynikající

Odhadní cena: 45 000 - 65 000 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 18:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 39 000 Kč