Dvě vázy

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

signováno dole uprostřed tužkou, volný list
Technika: dřevoryt
Šířka: 14 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 21:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč