126. Konvolut grafických listů

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

14 kusů různé techniky a velikost, signované, volné listy
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.04.2022 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč