14. Tři čepice

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

nesignováno, na reversu tištěný úvodní text
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 18 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 10.12.2020 20:13 SEČ

Zbývá: 10d 1h 49m 57s

Vyvolávací cena: 450 Kč