141. Chlapeček a kohoutek
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
Signováno dole uprostřed tužkou, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: lept
Šířka: 11,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 32 x 26 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč