155. Stromy na kopečku
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
signováno tužkou uprostřed dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 10 cm, výška: 21 cm, rámování: 30 x 22 cm
Konec dražby: 18.06.2019 22:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč