156. V okně
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
signováno uprostřed dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 10 cm, výška: 21 cm, rámování: 31 x 22,5
Konec dražby: 18.06.2019 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč