165. Ženský portrét
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
signováno a datováno vpravo nahoře
Datace: 1995
Šířka: 15 cm, výška: 20,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 15:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč