189. Portrét dívky

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

Signováno vlevo nahoře, rámováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 31 x 22 m
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč