Brána do neznáma

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

Signováno datováno vpravo dole, číslováno 57/200, volný list, nerámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1973
Šířka: 9,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 20 x 15 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč