Postava herce

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

signováno a datováno vpravo dole, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1999
Šířka: 65 cm, výška: 65 cm, rámování: 67 x 67 cm

Konec dražby: 05.03.2019 19:12

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč