41. Husy

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1998
Šířka: 68 cm, výška: 69,5 cm, rámování: 73 x 72 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:23 SELČ

Zbývá: 9d 1h 41m 25s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč